1. Veškerá shromážděná data zůstávají uložená na úložišti sítě Basicblock.cz, které poskytuje Hetzner.com, Contabo.com, Paypal.com, Craftingstore.net,  jsou dobře chráněná proti odcizení, zneužití či ztrátě.
 2. Nickname hráče slouží k unikátní identifikaci hráče a je dostupný pro všechny uživatele sítě Basicblock.cz stejně jako veškeré konverzace mezi hráči v chatových kanálech Minecraftového i discordového serveru.
 3. IP adresa slouží k detekci spamu a vytváření alternativních účtů, k IP adrese mají přístup pouze členové týmu.
 4. Na banlistu je zveřejněn nick po porušení některé z pravidel.
 5. Při vyplnění ticketu nebo náboru na webu sdělujete jméno v minecraftu, jméno na discordu, email z důvodu možnosti kontaktování.
 6. Fakturační údaje nijak neshromažďujeme ani nevyužíváme, jsou potřebné pouze pro provedení platby přes vybrané platební metody
 7. ID transakce slouží pouze k identifikaci kupujícího, není veřejné.
 8. Na discordu nejsou shromažďována žádná data krom vašeho discord id a nicku.
 9. Ve hře minecraft jsou shromažďována následující data: IP adresa, nickname a vaše heslo, které je šifrováno.
 10. Uživatel má právo na podání žádosti o smazání veškerých jeho osobních údajů a dat na celé síti Basicblock.cz, je nutné prokázat vlastnictví daného účtu, údaje ohledně zakoupených výhod nemažeme, vzhledem k možným sporům.
 11. IP adresa blacklistovaných či permanentně zabanovaných uživatelů zůstává uložena a není možné zažádat o její smazání.
 12. Uživatelé mohou sdílet screenshoty textových či hlasových zpráv jiných uživatelů bez svolení pouze v případě, kdy daný uživatel porušuje pravidla.
 13. Každý člen, souhlasí s GDPR připojením na minecraft server Basicblock.cz nebo po připojení na discord server.